Internationaal toernooi in Dubbelslag

In zwembad Dubbelslag op de rand van Appingedam en Delfzijl hebben Eemsrobben en ZPCA een groots toernooi opgezet. Twee dagen lang strijden clubzwemmers om de beschikbare podiumplaatsen. Onder hen ook Marije Oosterhuis, met wie EemsmoondSport na de eerste succesvolle dag sprak.

Vooraf aan het eerste signaal door starter Feiko Iwema werden de verenigingen uit ondermeer  Bremen, Heerenveen, Stralsund en Borger tijdens hun opmars aan het publiek gepresenteerd. Tijdens de Internationale is gebruik gemaakt van elektronische tijdwaarneming in combinatie met aantikplaten. De bediening van de tijdwaarneming was in handen van een duo ZPCA-ers.

In een sterk deelnemersveld wisten vele zwemmers en zwemsters een persoonlijk record of een evenaring daarvan neer te zetten, met voor de snelste drie zwemmers een medaille als beloning. Daarnaast werd er gestreden om punten te behalen in het meerkampklassement. De medailles werden door de ereleden mevrouw Luymes en Marco Wever uitgereikt.

De uitslagen van de wedstrijden luiden als volgt:

Jongens, 100m rugslag Minioren 6 en later
1. Ruben Kooi Nova 1:22.81
2. Luca Voß SG Aumund – Vegesack 1:24.15
3. Ivo Kroes Zpca 1:24.20

Jongens, 100m rugslag 12-15 jaar
1. Matthijs van Meerendonk Aqua 68 1:04.85
2. Daan Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 1:05.53
3. Joel Pinkster Aqua 68 1:08.28

Heren, 100m rugslag Jeugd 1 en ouder
1. Herman Hofman ZZG de Boskikkers 1:03.40
2. Vincent Visser HZ&PC Heerenveen 1:03.54
3. Dennis Cramer TriVia 1:03.63

Meisjes, 100m rugslag Minioren 5 en later
1. Myrthe Natzijl ZC Borger 1:15.41
2. Melisa Gnadler PSV Stralsund 1:29.24
3. Denise Dost ZC Borger 1:30.67

100m rugslag Junioren 3 en later
1. Marjolein Venema Nova 1:09.96
2. Tessa Kooi Nova 1:11.61
3. Yara van Kalmthout Nova 1:16.12

Dames, 100m rugslag Jeugd 1 en ouder
1. Christien Liemburg HZ&PC Heerenveen 1:11.47
2. Marije Oosterhuis Eemsrobben 1:13.29
3. Ture Samson SV Neptun Emden 1:14.73

Jongens, 100m wisselslag 12-15 jaar
1. Matthijs van Meerendonk Aqua 68 1:02.98
2. Joel Pinkster Aqua 68 1:07.70
3. Jeroen Louwinger Nova 1:09.19

Heren, 100m wisselslag Jeugd 1 en ouder
1. Herman Hofman ZZG de Boskikkers 1:04.00
2. Allard Veenstra HZ&PC Heerenveen 1:04.90
3. Tim Poddig PSV Stralsund 1:04.99

Meisjes, 100m wisselslag Junioren 3 en later
1. Marjolein Venema Nova 1:13.41
2. Jolien Wind Nova 1:16.51
3. Lianne van Wier HZ&PC Heerenveen 1:19.44

Dames, 100m wisselslag Jeugd 1 en ouder
1. Ture Samson SV Neptun Emden 1:11.39
2. Karin Groen Nova 1:11.61
3. Kirsten Oosterhuis Eemsrobben 1:13.70

Jongens, 50m schoolslag Minioren 6 en later
1. Ivo Kroes Zpca 42.58
2. Jonas Siefkens SV Neptun Emden 43.52
3. Bram de Jong HZ&PC Heerenveen 47.32

Jongens, 50m schoolslag 12-15 jaar
1. Gerco Ganzevoort HZ&PC Heerenveen 35.90
2. Leon Kohlhaase SG Aumund – Vegesack 39.69
3. Lars Meyer Nova 39.78

Heren, 50m schoolslag Jeugd 1 en ouder
1. Tim Poddig PSV Stralsund 31.57
2. Marcel Groen Nova 32.02
3. David Scheffer De Pinquin 32.47

Meisjes, 50m schoolslag Minioren 5 en later
1. Myrthe Natzijl ZC Borger 41.34
2. Anna van Eeken HZ&PC Heerenveen 46.60
3. Eske Beninga SG Aumund – Vegesack 46.86

Meisjes, 50m schoolslag Junioren 3 en later
1. Desanka Stoppels Eemsrobben 38.82
2. Jolien Wind Nova 39.20
3. Amber Koning Zpca 41.24

Dames, 50m schoolslag Jeugd 1 en ouder
1. Anouk Dijkstra Eemsrobben 35.00
2. Rebecca Jager Nova 37.55
3. Karin Groen Nova 37.62

Jongens, 50m rugslag Minioren 2 en 3
1. Sven Schipper ZPC Stadskanaal 48.13
2. Jorn Kroes Zpca 51.83

Jongens, 50m rugslag Minioren 6 en later
1. Jonas Siefkens SV Neptun Emden 38.44
2. Luca Voß SG Aumund – Vegesack 38.74
3. Ruben Kooi Nova 39.15

Jongens, 50m rugslag 12-15 jaar
1. Thom Drenth Eemsrobben 31.85
2. Max Pathuis ZPC Stadskanaal 34.08
3. Gerco Ganzevoort HZ&PC Heerenveen 34.39

Heren, 50m rugslag Jeugd 1 en ouder
1. Tijmen Linthorst HZ&PC Heerenveen 30.87
2. Sebastian Abs PSV Stralsund 31.58
3. Tim Poddig PSV Stralsund 31.60

Meisjes, 50m rugslag Minioren 5 en later
1. Myrthe Natzijl ZC Borger 35.47
2. Melisa Gnadler PSV Stralsund 41.07
3. Xoe Stuut Eemsrobben 42.02

Meisjes, 50m rugslag Junioren 3 en later
1. Tessa Kooi Nova 33.80
2. Pauline Grabe PSV Stralsund 34.32
3. Sanne Abma HZ&PC Heerenveen 35.06

Dames, 50m rugslag Jeugd 1 en ouder
1. Hannah Pellny PSV Stralsund 34.05
2. Marije Oosterhuis Eemsrobben 34.08
3. Leonie Dias Faria SG Aumund – Vegesack 37.13

Jongens, 100m vlinderslag Minioren 6 en later
1. Mats Meyer Nova 1:50.60
2. Thijn Kroeze Z&PC de Inktvis 1:55.40

Jongens, 100m vlinderslag 12-15 jaar
1. Daan Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 1:01.27
2. Matthijs van Meerendonk Aqua 68 1:03.77
3. Jeroen Louwinger Nova 1:09.03

Heren, 100m vlinderslag Jeugd 1 en ouder
1. Marcel Groen Nova 1:00.36
2. Vincent Visser HZ&PC Heerenveen 1:01.98
3. Eko Doedel Eemsrobben 1:03.58

Meisjes, 100m vlinderslag Minioren 5 en later
1. Eske Beninga SG Aumund – Vegesack 1:30.66
2. Loïs Jalving HZ&PC Heerenveen 1:48.36
3. Lina Hauptmann SG Aumund – Vegesack 1:52.40

Meisjes, 100m vlinderslag Junioren 3 en later
1. Tessa Kooi 02 Nova 1:13.17
2. Marjolein Venema 01 Nova 1:15.20
3. Pauline Grabe 02 PSV Stralsund 1:17.77
  

Dames, 100m vlinderslag Jeugd 1 en ouder
1. Kirsten Oosterhuis Eemsrobben 1:11.24
2. Ture Samson SV Neptun Emden 1:15.08
3. Anouk Dijkstra Eemsrobben 1:19.12

Jongens, 4 x 50m vrije slag 12-15 jaar
1. HZ & PC Heerenveen 1:49.81
Daan Zwertbroek 25.79 Gerco Ganzevoort 27.65
Remco Dijkstra 28.77 Jelmer Meijer 27.60
2. Aqua 68 1:50.18
Marc de Jonge 29.76 Joel Pinkster 26.93
Marc Hoogeveen 28.02 Matthijs van Meerendonk 25.47
3. Eemsrobben 2:01.58
Thom Drenth 27.56 Harmen van der Ploeg 31.89
Arnoud Bos 32.04 Jarno Ottens 30.09

Heren, 4 x 50m vrije slag Jeugd 1 en ouder
1. HZ & PC Heerenveen 1:42.45
Vincent Visser 25.41 Tijmen Linthorst 25.66
Allard Veenstra 25.59 Marc de Vries 25.79
2. Nova 1:42.94
Niels Wiersema 25.82 Jesper Honken 26.99
Dennis Wildeboer 25.62 Marcel Groen 24.51
3. HZ & PC Heerenveen 1:44.44
Karel Lubberts 26.64 Carlo Ruiz 27.26
Casper Hut 24.08 Jurjen van der Wal 26.46

Meisjes, 4 x 50m vrije slag Junioren 3 en later
1. Nova 1:58.07
Jolien Wind 30.01 Marjolein Venema 29.09
Fleur Vialle 30.01 Tessa Kooi 28.96
2. HZ & PC Heerenveen 2:01.46
Leonie van Wier 30.16 Sanne Abma 31.01
Yvanka Visser 30.39 Lianne van Wier 29.90
3. Aqua 68 2:18.12
Arianne de Vries 34.07 Irana Remmelts 35.96
Ilse Hoogeveen 35.52 Ilona Venema 32.57

Dames, 4 x 50m vrije slag Jeugd 1 en ouder
Eemsrobben 1:57.61
1. Kirsten Oosterhuis 29.24 Margreet Koster 30.45
Marije Oosterhuis 29.50 Anouk Dijkstra 28.42
2. HZ & PC Heerenveen 2:01.19
Romy Jalving 31.45 Marthe Lubberts 29.67
Anna Harbers 29.78 Christien Liemburg 30.29
3. SV Neptun Emden 2:07.78
Ture Samson 31.34 Merle Drüner 32.84
Wiebke van Hoorn 34.32 Jula Bolenz 29.28

 

No Replies to "Internationaal toernooi in Dubbelslag"

    Leave a reply