Uitslagen en standen

1e Klasse E zaterdag

8 december
PKC ’83    – Zeerobben      4 – 2
Winsum     – Br. Boys       3 – 1
Balk       – Groningen      2 – 0
SV Bedum   – Or. Nassau     0 – 3
Gorecht    – Olde Veste’54  1 – 1
HZVV       – N'schut        4 – 1
Be Quick D – Dr. Boys       0 – 0

HZVV         11  9  1  1 28 36-10
Or. Nassau   11  7  2  2 23 27-14
Winsum       11  7  2  2 23 21-12
PKC ’83      11  6  1  4 19 30-20
Dr. Boys     11  5  2  4 17 29-19
Balk         11  4  3  4 15 11-15
Groningen    11  4  2  5 14 23-24
N'schut      11  4  2  5 14 16-23
Olde Veste   11  3  3  5 12 30-20
Zeerobben    11  3  3  5 12 16-29
SV Bedum     11  3  2  6 11 17-21
Be Quick D   11  3  2  6 11 15-28
Gorecht      11  2  3  6  9 20-36
Br. Boys     11  3  0  8  9 16-36

2e Klasse J zaterdag

8 december 
VEV ’67 – Omlandia           2 – 0
DZOH – Gramsbergen           afgel
Kn'bockers – HFC ’15         2 – 0
FC Meppel – Pelikaan S       2 – 2
FC Kl'veen – Drenthina       afgel
De Weide – NEC Delfzijl      2 – 1

Pelikaan S    11 10  1  0 31 34- 8
Gramsbergen   10  7  2  1 23 24-12
VEV ’67       10  6  1  3 19 32-22
FC Meppel     11  6  1  4 19 30-24
NEC Delfzijl  11  6  0  5 18 24-16
DESZ          11  5  3  3 18 20-16
Kn'bockers    10  5  2  3 17 20-20
De Weide      11  4  5  2 17 21-15
DZOH          10  5  0  5 15 24-20
De Griffioen  11  5  0  6 15 26-19
Drenthina     10  3  1  6 10 17-27
FC Kl'veen    10  2  1  7  7 13-24
Omlandia      11  0  2  9  2 12-36
HFC ’15       11  0  1 10  1  9-47

3e Klasse C zaterdag

8 december
Holwierde    – Be Quick      2 – 2
SC Loppersum – SC Stadspark  3 – 2
Aduard 2000  – LTC           0 – 2
DVC App'dam  – Achilles '94  1 – 4
Noordwolde   – Mamio         afgel
Zuidhorn     – Glimmen       3 – 3
Fc Gr'gast   – Groen Geel    2 – 3

SC Loppersum  11  9  1  1 28 29-13
Zuidhorn      11  8  1  2 25 37-17
Groen Geel    11  7  3  1 24 43-14
Be Quick      11  7  2  2 23 31-16
LTC           11  5  3  3 18 22-17
Noordwolde    10  4  2  4 14 20-20
Mamio         10  2  4  4 10 14-27
SC Stadspark  11  3  1  7 10 18-24
Fc Gr'gast    11  2  4  5 10 15-21
Glimmen       11  2  4  5 10 14-25
Holwierde     11  2  3  6  9 17-39
Aduard 2000   11  2  0  9  6 17-33
DVC App'dam   11  1  2  8  5  8-31

4e Klasse D zaterdag

8 december
Amicitia VMC – Westerlee     1 – 4
Corenos      – SIOS          1 – 1
WVV          – Middelstum    2 – 1
HS ’88       – RZ Baflo      0 – 1
Heracliden   – Poolster      1 – 3
FC Zuidlaren – De Fivel      4 – 0

FC Zuidlaren 11  9  1  1  28 39-11
RZ Baflo     11  7  2  2  23 21- 9
WVV          11  6  2  3  20 26-13
Poolster     11  6  1  4  19 25-15
HS ’88       11  5  2  4  17 34-24
Amicitia VMC 11  5  2  4  17 25-25
Middelstum   11  4  2  5  14 24-26
SIOS         11  3  3  5  12 27-34
De Fivel     11  3  3  5  12 19-29
Corenos      11  3  3  5  12 17-29
Heracliden   11  3  0  8   9 28-35
Westerlee    11  1  1  9   4 11-46

5e Klasse D zaterdag

8 december
Lycurgus   – Noordpool-UFC     9 – 0
Gron. Boys – GRC Gron.         4 – 9
VVK        – ZEC               5 – 2
Potetos    – O'parkers         0 – 4
Zeester    – Ezinge            afgel
VVSV ’09   – DIO Gron          0 – 1

Lycurgus       11 11  0  0 33  78- 7
VVK            11  7  3  1 24  44-22
Zeester        10  6  2  2 20  40-20
GRC Groningen  11  6  2  3 20  48-27
Oosterparkers  11  6  1  4 19  42-35
Noordpool UFC  11  6  0  5 18  45-36
Ezinge          9  5  2  2 17  26-18
ZEC            11  4  0  7 12  13-30
Groninger Boys 11  2  2  7  8  28-53
Potetos        11  1  3  7  6  11-40
DIO Groningen  11  2  0  9  6   8-62
VVSV ’09       10  0  1  9  1  11-44

5e Klasse E zaterdag

8 december
SC Scheemda    – Muntendam    3 – 0
Stedum         – Wag. Boys    3 – 0
VVS            – Veendam '94  1 – 1
Wildervank     – SV TEO       8 – 1
Bl. Geel ’15   – GEO          0 – 3
BATO           – Damacota     0 – 5

Wildervank    11  9  2  0 29  36-10
GEO           11  8  1  2 25  28-11
Wag. Boys     11  6  1  4 19  17-20
Veendam '94   11  5  3  3 18  23-13
Stedum        11  5  3  3 18  29-25
SC Scheemda   11  4  5  2 17  24-12
VVS           11  5  2  4 17  22-17
Damacota      11  3  2  6 11  23-21
SV TEO        11  3  2  6 11  17-40
Bl. Geel ’15  11  2  2  7  8  10-23
BATO          11  2  1  8  7  13-29
Muntendam     11  1  2  8  5  20-41

3e Klasse B zondag

9 december
Annen         – VAKO         4 – 0
Muntendam     – Siddeburen   3 – 2
Kwiek         – Nieuw Roden  afgel
ZNC           – Bellingwolde 3 – 3
Gieten        – LEO (Loon)   afgel
HSC           – SVZ          5 – 2
Amicitia VMC  – Veendam 1894 0 – 9

Annen        11  9  1  1 28  33- 8
Veendam 1894 11  8  2  1 26  40-16
HSC          11  5  4  2 19  24-17
Nieuw Roden  10  4  6  0 18  21-13
Gieten       10  5  2  3 17  28-12
Siddeburen   11  5  2  4 17  26-18
SVZ          11  4  4  3 16  26-22
ZNC          11  3  4  4 13  19-21
Bellingwolde 11  3  3  5 12  19-23
Muntendam    11  3  2  6 11  21-27
Kwiek        10  3  1  6 10  17-28
VAKO         11  2  2  7  8  13-38
LEO (Loon)   10  2  1  7  7  21-27
Amicitia VMC 11  2  0  9  6  15-53

4e Klasse C zondag

9 december
SVMH          – TLC          2 – 6
Eenrum        – Haren        afgel
Bakkeveen     – Groen Geel   1 – 3
Actief        – Wilper Boys  1 – 1
Harkstede     – FVV          2 – 4
VVK           – Engelbert    1 – 0

Actief       11  8  2  1 26  52-11
TLC          11  7  4  0 25  43-19
Wilper Boys  11  7  2  2 23  23- 8
FVV          11  7  2  2 23  25-18
VVK          11  6  1  4 19  27-26
Engelbert    11  6  0  5 18  22-24
Bakkeveen    11  4  1  6 13  25-25
Eenrum       10  4  0  6 12  18-19
Haren        10  4  0  6 12  18-24
Groen Geel   11  3  1  7 10  19-32
SVMH         11  2  1  8  7  19-46
Harkstede    11  0  0 11  0   5-44

5e Klasse D zondag

9 december
Kl'buren     – Drieborg     afgel
Farmsum      – BNC          afgel
Woltersum    – WEO          2 – 3
Froombosch   – Meeden       1 – 2
Nieuweschans – Old. Boys    7 – 0
DWZ          – Warffum      afgel

Meeden      10  7  2  1 23  34-17
N'schans    10  6  1  3 19  31-17
WEO         10  6  1  3 19  30-16
Farmsum     10  5  4  1 19  24-12
THOS        10  6  1  3 19  20-20
Woltersum   10  5  1  4 16  28-18
BNC          9  4  2  3 14  21-16
Drieborg     9  2  6  1 12  15-11
Froombosch  10  4  0  6 12  19-31
Warffum      8  2  3  3  9  25-14
DWZ          9  2  2  5  8  18-21
Old. Boys   10  0  3  7  3  16-44
Kl'buren     9  0  0  9  0   4-48