Uitslagen en standen

1e Klasse E zaterdag

7 april
Dr. Boys      - Olde Veste   1 - 2
Groningen     – Balk         4 - 2
vv Winsum     – N'scheschut  4 - 1
PKC ’83       – Blauw Wit    1 - 2
Zeerobben     – VEV '67      6 - 1
Be Quick D    – Or. Nassau   2 - 2
Buitenpost    - Gorecht      2 – 1

Stand:
Buitenpost   21 16  4  1 52 55 -18
Dr. Boys     21 13  3  5 42 44 -24
Gorecht      20  9  6  5 33 43 -37
vv Winsum    18  8  3  7 27 36 -24
Blauw Wit    20  8  3  9 27 36 -37
Zeerobben    21  8  3 10 27 30 -28
Or. Nassau   21  7  6  8 27 45 -46
Olde Veste   21  7  6  8 27 35 -43
PKC ’83      19  8  1 10 25 27 -33
Balk         21  8  1 12 25 28 -31
N'scheschut  20  6  6  8 24 35 -41
Be Quick D   20  6  4 10 22 21 -34
VEV ’67      18  5  3 10 18 25 -47
Groningen    19  5  3 11 18 29 -46

2e Klasse J zaterdag

7 april 
FC Meppel    – SV Bedum     5 – 1
Zuidhorn     - Omlandia     0 - 0
Gramsbergen  - Pelikaan S.  0 - 3
DESZ         - DZOH         3 - 1
NEC Delfzijl – Nieuwleusen  2 – 0
Kl'veen      - Groen Geel   2 - 1
De Weide     - Drenthina    3 - 1

Stand:
Pelikaan S  20 12  5  3 41 56 -33
SV Bedum    21 12  3  6 39 40 -29
FC Kl'veen  19 12  2  5 38 44 -33
De Weide    20 11  3  6 36 37 -30
NEC D'zijl  20 11  2  7 35 45 -36
Omlandia    21 10  3  8 33 34 -24
DESZ        20  9  3  8 30 36 -36
Gramsbergen 21  9  2 10 29 38 -38
Drenthina   20  8  3  9 27 31 -28
DZOH        19  7  3  9 24 22 -35
FC Meppel   19  6  4  9 22 27 -36
Zuidhorn    21  5  7  9 22 30 -33
Groen Geel  20  3  4 13 13 26 -40
Nieuwleusen 19  1  4 14  7 19 -54

3e Klasse C zaterdag

7 april
HFC '15      – ON Roden       3 - 1
SC Loppersum – SC Stadspark   2 - 2
Aduard 2000   – Boerakker     9 - 0
Glimmen       – Mamio         2 - 0
Onstw. Boys   – Kn'bockers    1 - 3
Noordwolde    - Be Quick      1 - 3
Niekerk       – DVC App'dam   3 - 0

Stand:
HFC ’15       19 13  4  2 43 59 -24
Kn'bockers    20 13  1  6 40 56 -25
SC Loppersum  17 10  4  3 34 36 -19
Be Quick      19 10  3  6 33 38 -28
Mamio         19 10  1  8 31 50 -38
Noordwolde    15  9  2  4 29 42 -37
Niekerk       18  8  4  6 28 48 -40
Glimmen       19  8  4  7 28 32 -29
Aduard 2000   16  7  4  5 25 35 -25
DVC App'dam   20  7  4  9 25 31 -34
Onstw. Boys   16  4  4  8 16 25 -34
SC Stadspark  19  4  4 11 16 31 -52
ON Roden      17  1  2 14  5 20 -53
Boerakker     16  0  1 15  1 16 -81

4e Klasse D zaterdag

7 april
FC LEO     – Stedum           8 - 1
SIOS       – OKVC             2 - 2
Heracliden - SGV              1 - 2
Poolster   – Holwierde        1 – 1
Westerlee  - Corenos          1 - 1
GEO        - De Fivel         3 - 0
Middelstum - SJS              0 - 1

Stand:
Holwierde    17 11  3  3 36  36 -15
Poolster     18  9  6  3 33  57 -27
Heracliden   18  9  2  7 29  35 -37
FC LEO       16  8  3  5 27  44 -36
OKVC         18  7  5  6 26  33 -41
Westerlee    19  8  2  9 26  29 -37
SJS          18  7  4  7 25  24 -35
GEO          15  6  3  6 21  18 -21
SIOS         14  4  7  3 19  27 -20
De Fivel     17  5  4  8 19  27 -33
Middelstum   18  5  2 11 17  24 -36
SGV          17  4  4  9 16  27 -44
Corenos      16  3  5  8 14  23 -28

5e Klasse C zaterdag

7 april
De Monnik     – ZEC           3 - 5
De Lauwers    – Ezinge        2 - 3
RZ Baflo      - Zeester       2 - 0
Wardy         - GSVV          2 - 2
Holwerd       - Blija         2 - 2
Noordpool UFC – Ternaard      0 - 5
VVSV '09      – VVT           3 - 2

Stand:
Ternaard      16 12  3  1 39 79 -20
RZ Baflo      17 12  3  2 39 50 -21
De Lauwers    16 10  2  4 32 47 -31
Noordpool UFC 18 10  2  6 32 64 -38
Holwerd       17  8  2  7 26 42 -35
GSVV          18  7  4  7 25 35 -35
Zeester       14  7  2  5 23 40 -24
Ezinge        15  6  3  6 21 31 -40
Wardy         16  6  2  8 20 29 -36
ZEC           15  6  0  9 18 26 -54
VVT           16  4  4  8 16 25 -42
De Monnik     17  4  1 12 13 37 -61
Blija         14  2  2 10  8 18 -50
VVSV ’09      15  2  2 11  8 24 -60

5e Klasse D zaterdag

7 april
GVAV Rap.   – VVS              0 - 4
Potetos     – Blauw Geel       2 - 5
Velocitas   - DIO Gron.        6 - 0
O'parkers   - SV TEO           3 - 3
SC Scheemda – VVK              0 - 3
Wag. Boys   - Gron. Boys       5 - 2

Stand:
Velocitas     18 15  3  0 48  95 -18
GRC Gron.     18 14  3  1 45  73 -34
Blauw Geel    20 13  3  4 42  62 -33
VVK           18 12  3  3 39  69 -30
VVS           16  8  1  7 25  47 -37
SC Scheemda   16  7  3  6 24  43 -30
O'parkers     18  7  3  8 24  61 -65
Wag. Boys     14  7  1  6 22  38 -44
SV TEO        18  5  5  8 20  49 -47
Potetos       18  3  2 13 11  35 -67
Gron. Boys    16  2  2 12  8  28 -80
DIO Gron.     17  2  2 13  8  31 -77
GVAV Rap.     19  2  1 16  4  29 -98

3e Klasse B zondag

8 april
Siddeburen  – Veendam '94    1 - 0   
SVZ         – HSC            0 - 3
Annen       - ASVB           0 - 1
Actief      - VAKO           0 - 7
LEO Loon    - FC Zuidlaren   3 - 0
Wildervank  - Kwiek          0 - 1
ZNC         - Muntendam      1 - 2

Stand:
ASVB         16 14  1  1 43 48 -11
Annen        18 13  2  3 41 44 -13
Muntendam    17  9  3  5 30 36 -35
ZNC          16  9  2  5 29 51 -33
Veendam '94  18  8  4  6 28 36 -25
FC Zuidlaren 17  8  2  7 26 28 -27
Kwiek        20  6  4 10 22 32 -53
LEO (Loon)   21  7  1 13 22 33 -53
VAKO         16  6  3  7 21 44 -32
HSC          15  6  1  8 19 22 -33
Wildervank   16  5  4  7 19 36 -34
SVZ          17  5  4  8 19 30 -37
Siddeburen   15  5  0 10 15 17 -32
Actief       20  4  1 15 13 21 -60

4e Klasse B zondag

8 april
VVK         – Haren          3 - 1
Surh'veen   – Donkerbroek    2 - 1
TLC         - Stanfries      2 - 2
Haulerwijk  - Bakkeveen      1 - 2
SVMH        - Wilper Boys    3 - 0
SV Bedum    – Gruno          1 - 8

Stand:
Gruno        18 13  2  3 41 77 -26
TLC          16 11  3  2 36 46 -20
Bakkeveen    17  9  6  2 33 39 -22
SV Bedum     17 10  1  6 31 35 -32
Surh'veen    16  8  4  4 27 38 -31
Smilde ’94   15  7  1  7 22 32 -39
SVMH         16  6  2  8 20 34 -38
Haren        18  6  0 12 18 28 -44
VVK          19  4  6  9 18 31 -57
Haulerwijk   16  5  2  9 17 31 -38
Wilper Boys  14  5  1  8 16 28 -38
Stanfries    17  3  6  8 14 24 -34
Donkerbroek  13  2  0 11  6 24 -48

5e Klasse D zondag

8 april
Groen Geel  - Warffum      2 - 2 
Yde de Punt - Froombosch   1 - 0
Eext        - Kl'buren     4 - 1
Zevenhuizen - Tynaarlo     3 - 2

Stand:
Eenrum     11 10  1  0 31 41 -11
FC Amboina 14  9  2  3 29 42 -17
Groen Geel 16  7  5  4 26 36 -24
Tynaarlo   14  8  0  6 24 37 -25
Z'huizen   12  6  4  2 22 27 -19
Warffum    12  4  4  4 16 22 -23
Eext       13  4  3  6 15 31 -33
Yde de P.  10  4  1  5 13 19 -20
Kl'buren   12  3  1  8 10 21 -46
Woltersum  13  1  2 10  5 13 -53
Froombosch 11  1  1  9  4 12 -30

5e Klasse E zondag

8 april
Drieborg    – Nwe'schans    4 - 2
THOS        – Bareveld      4 - 3
DWZ         - Farmsum       5 - 2
Old. Boys   - BNC           1 - 2
WEO         – Veelerveen    0 - 1 
Wedde       - Meeden        5 - 1

Stand:
Bareveld   14 12  0  2 36  69 -20
Wedde      13 11  1  1 34  52 -12
BNC        13  8  1  4 25  25 -20
DWZ        12  7  1  4 22  43 -34
Drieborg   13  5  3  5 18  31 -32
Meeden     11  3  4  4 13  17 -20
THOS       12  4  1  7 13  22 -40
Nwe'schans 13  3  4  6 13  28 -34
WEO        11  3  1  7 10  15 -29
Veelerveen 13  2  4  7 10  14 -23
Old. Boys  11  2  2  7  8  18 -51
Farmsum    12  2  2  8  8  16 -35