Uitslagen en standen

1e Klasse E zaterdag

26 mei
Buitenpost    – Groningen    1 – 1
vv Winsum     – PKC ’83      2 – 3
N'schut       – Dr. Boys     5 – 4
Gorecht       – Zeerobben    0 – 0
Balk          – Olde Veste   0 – 0
VEV ’67       – Or. Nassau   0 – 1
Blauw Wit     – Be Quick D   0 – 3

Stand:
Buitenpost   26 18 5  3 59  67 -28
Dr. Boys     26 16 3  7 51  66 -33
Gorecht      26 12 7  7 43  55 -53
vv Winsum    26 12 3 11 39  56 -39
PKC ’83      26 12 2 12 38  48 -47
Be Quick D   26 10 5 11 35  32 -42
Or. Nassau   26  8 8 10 32  46 -50
Zeerobben    26  9 5 12 32  36 -40
Groningen    26  9 5 12 32  50 -58
N'schut      26  8 8 10 32  48 -57
Balk         26  9 4 13 31  30 -33
Olde Veste   26  8 7 11 31  39 -53
Blauw Wit    26  9 3 14 30  46 -59
VEV ’67      26  8 3 15 27  39 -66

2e Klasse J zaterdag

26 mei 
DESZ         – FC Kl'veen   6 – 1
NEC Delfzijl – De Weide     0 – 4
Nieuwleusen  – Gramsbergen  2 – 2
DZOH         – FC Meppel    3 – 3
Groen Geel   – Pelikaan S   3 – 0
SV Bedum     – Omlandia     3 – 2
Drenthina    – Zuidhorn     2 – 2

Stand:
SV Bedum    26 15  4  7 49 50 -35
Pelikaan S  26 14  6  6 48 63 -42
De Weide    26 14  4  8 46 49 -37
NEC D'zijl  26 14  3  9 45 54 -47
DESZ        26 12  5  9 41 52 -43
FC Kl'veen  26 12  5  9 41 48 -47
Omlandia    26 12  3 11 39 42 -30
Gramsbergen 26 10  3 13 33 43 -48
DZOH        26  9  6 11 33 32 -45
Drenthina   26  9  5 12 32 36 -35
FC Meppel   26  9  5 12 32 37 -51
Groen Geel  26  9  4 13 31 43 -43
Zuidhorn    26  6  9 11 27 37 -45
Nieuwleusen 26  3  6 17 15 30 -68

3e Klasse C zaterdag

26 mei
Noordwolde    – Aduard 2000   2 – 2
Niekerk       – Glimmen       3 – 5
DVC App'dam   – HFC ’15       1 – 4
Be Quick      – Onstw. Boys   4 – 0
Boerakker     – ON Roden      4 – 3
Kn'bockers    – SC Stadspark  2 – 0
Mamio         – SC Loppersum  3 – 2

Stand:
HFC ’15       26 18  4  4 58 78- 32
SC Loppersum  26 17  4  5 55 61- 30
Kn'bockers    26 16  2  8 50 67- 31
Noordwolde    26 15  5  6 50 77- 59
Be Quick      26 14  5  7 47 57- 38
Aduard 2000   26 11  8  7 41 62- 44
Mamio         26 13  1 12 40 65- 53
Niekerk       26 11  4 11 37 76- 69
Glimmen       26 10  6 10 36 44- 43
SC Stadspark  26  8  6 12 30 57- 60
DVC App'dam   26  8  5 13 29 36- 46
Onstw. Boys   26  7  7 12 28 38- 62
ON Roden      26  1  4 21  7 32- 82
Boerakker     26  1  3 22  6 29-130

4e Klasse D zaterdag

26 mei
Westerlee  – Poolster         2 – 3
GEO        – Middelstum       0 – 5
Corenos    – FC LEO           4 – 1
Stedum     – OKVC             2 – 3
SJS        – SIOS             3 – 1
De Fivel   – Heracliden       4 – 2

Stand:
Holwierde    24 16  4  4 52  56 -20
Poolster     24 12  6  6 42  61 -34
SJS          24 12  5  7 41  56 -34
SIOS         24 10  7  7 37  51 -34
FC LEO       24 10  5  9 35  67 -64
Heracliden   24 10  4 10 34  46 -56
OKVC         24  8  7  9 31  41 -56
Middelstum   24  9  3 12 30  44 -45
De Fivel     24  8  6 10 30  42 -50
Westerlee    24  9  2 13 29  33 -53
Corenos      24  7  5 12 26  39 -47
Stedum       24  6  8 10 26  36 -50
GEO          24  7  2 15 23  26 -55

5e Klasse C zaterdag

26 mei
Wardy         – Holwerd       0 – 3
VVSV ’09      – Noordpool UFC 2 – 7
VVT           – RZ Baflo      0 – 7
GSVV          – De Monnik     7 – 1
Blija         – Zeester       1 – 2
ZEC           – Ezinge        2 – 4
Ternaard      – De Lauwers    1 – 1

Stand:
RZ Baflo      26 21 3  2 66  92- 23
De Lauwers    26 19 3  4 60  74- 40
Ternaard      26 18 5  3 59 120- 31
Holwerd       26 14 3  9 45  71- 50
Noordpool UFC 26 14 2 10 44  92- 53
Ezinge        26 13 4  9 43  73- 64
Zeester       26 12 2 12 38  77- 62
GSVV          26 11 4 11 37  59- 47
Blija         26  9 3 14 30  58- 76
Wardy         26  8 3 15 27  43- 70
ZEC           26  8 0 18 24  45-117
VVT           26  5 7 14 22  34 -65
De Monnik     26  5 2 19 17  48 -99
VVSV ’09      26  3 3 20  9  39-128

5e Klasse D zaterdag

26 mei
Velocitas   – Oosterparkers   13 – 2
VVK         – GVAV-Rap.       17 – 1
DIO Gron.   – GRC Gron.        3 – 6
SV TEO      – VVS              2 – 5
Gron. Boys  – Potetos          4 – 6
SC Scheemda - Wag. Boys        0 - 2

Stand:
Velocitas 1897  24 21 3 0 66 158 26

GRC Groningen 24 18  3  3 57  97- 54
VVK           24 16  5  3 53 104- 39
Blauw Geel    24 14  5  5 47  70- 41
VVS           24 12  2 10 38  72- 52
SC Scheemda   24 10  4 10 34  61- 46
Oosterparkers 24 10  4 10 34  84- 94
Wag. Boys     24 10  3 11 33  60- 76
SV TEO        24  8  6 10 30  65- 61
DIO Gron.     24  4  4 16 16  52- 98
Potetos       24  4  2 18 14  47-101
Gron. Boys    24  3  3 18 12  41-140
GVAV Rap.     24  3  2 19  8  40-123

3e Klasse B zondag

20 mei
Siddeburen  – Muntendam      3 – 1
SVZ         – Kwiek          2 – 3
Annen       – FC Zuidlaren   5 – 0
LEO (Loon)  – VAKO           2 – 4
ZNC         – Actief         7 – 0
HSC         – Wildervank     1 – 0
ASVB        – Veendam 1894   3 – 1

Stand:
ASVB         25 21  2  2 65 76 -18
Annen        25 18  3  4 57 63 -16
ZNC          25 15  2  8 47 72 -55
VAKO         25 12  4  9 40 72 -47
Veendam '94  25 11  7  7 40 57 -35
Muntendam    25 11  4 10 37 47 -58
Kwiek        25  9  6 10 33 42 -57
HSC          25  9  4 12 31 33 -53
Wildervank   25  8  4 13 28 52 -51
SVZ          25  8  4 13 28 44 -55
Siddeburen   25  9  1 15 28 28 -45
LEO (Loon)   25  9  1 15 28 44 -63
FC Zuidlaren 25  8  3 14 27 33 -51
Actief       25  4  1 20 13 22 -81

4e Klasse B zondag

20 mei
VVK         – Gruno          4 – 8
Surh'veen   – Smilde ’94     4 – 1
TLC         – Wilper Boys    5 – 0
SVMH        – Bakkeveen      2 – 3
SV Bedum    – Haulerwijk     1 – 1
Stanfries   – Haren          0 – 4

Stand:
Gruno        23 17  3  3 54 103-41
TLC          23 16  3  4 51  63-32
Bakkeveen    24 13  6  5 45  57-37
SV Bedum     24 14  2  8 44  52-44
Surh'veen    23 11  6  6 38  52-44
Smilde ’94   23 11  2 10 35  52-56
VVK          24  7  6 11 27  43-71
Wilper Boys  23  8  2 13 26  49-64
Haren        23  8  1 14 25  39-51
Haulerwijk   23  6  6 11 24  46-52
SVMH         23  7  3 13 24  49-64
Stanfries    23  4  7 12 18  30-48
Donkerbroek  23  5  1 17 16  44-75

5e Klasse D zondag

20 mei
Yde de Punt – Kl'buren     4 – 0
Froombosch  – Tynaarlo     1 – 3
Woltersum   – Warffum      2 - 6
Eenrum      – Zevenhuizen  2 – 2
Eext        - FC Amboina   3 - 2

Stand:
Eenrum      19 15 3  1 48 69 -20
FC Amboina  19 12 3  4 39 53 -21
Yde de Punt 19 11 2  6 35 46 -31
Groen Geel  19  9 5  5 32 45 -31
Zevenhuizen 19  9 5  5 32 41 -33
Tynaarlo    19 10 1  8 31 47 -38
Warffum     19  8 5  6 29 40 -38
Eext        19  6 3 10 21 39 -46
Froombosch  19  4 2 13 14 26 -50
Kl'buren    19  4 1 14 13 29 -68
Woltersum   20  1 2 17  5 22 -81

5e Klasse E zondag

20 mei
Drieborg    – Wedde         1 – 0
THOS        – Farmsum       3 – 0
DWZ         – Meeden        4 – 4
WEO         – Old. Boys     7 – 0
Bareveld    – BNC           7 – 0
Veelerveen  – Nieuweschans  0 – 3

Stand:
Bareveld   21 19  0  2 57  98 -27
Wedde      21 17  2  2 53  76 -19
DWZ        21 11  2  8 35  62 -55
Meeden     21  9  6  6 33  45 -37
Drieborg   21  9  5  7 32  43 -41
BNC        21 10  2  9 32  34 -39
THOS       21  8  4  9 28  42 -56
Nwe'schans 21  6  5 10 23  40 -51
Veelerveen 21  5  5 11 20  24 -34
Old. Boys  21  6  2 13 20  36 -80
WEO        21  5  1 15 16  34 -53
Farmsum    21  3  2 16 11  27 -69