Eemsmondsport
  • Voetbal
    • Uitslagen en Standen
    • Wedstrijden
    • Voetbaloverzicht
    • Zaalvoetbal
    • Topschutters
    • Jaarprogramma
  • Indoor
    • Boksen
    • Karate
    • Korfbal
    • Taekwondo
    • Turnen
  • Algemeen
    • Achtergrond
    • Atletiek
    • Motorsport
    • Paardensport
    • Rugby
    • Tennissport
    • Watersport
    • Wielersport
    • Overig nieuws
  • Interview
  • Over ons
  • Contact
Selecteer een pagina

Bram Wubs ‘giet moar deur’ en wint 24 uur van Gieten

jul 7. 2026 | Wedstrijden | 0 Reacties

Afgelopen weekend namen vijf atleten van de Loopgroep Bedum deel aan vier evenementen. Atleet Bram Wubs nam voor de tweede maal deel aan het evenement “t Giet moar deur.’ Tot zijn niet geringe verbazing bleef Wubs als sterkste loper over en schreef het loopevenement op zijn naam.

De loop, ook wel een backyard ultra genoemd, vond plaats in en rondom Gieten en duurde vierentwintig uur. De start was zaterdagmiddag om één uur. Elk uur moest een ronde van 6,706 kilometer worden afgelegd. Lukte dat niet dan mochten deelnemers het volgende uur niet meer starten. Dit ging net zo lang door totdat er nog maar een loper overbleef. Van de drieënzestig gestarte atleten lukte het uiteindelijk een negental om over te blijven voor de laatste ronde. Wubs liep deze laatste ronde in een snelle 32.14 minuten en kwam tot zijn verbazing als eerste over de meet. Zijn gerealiseerde afstand van 165,6 kilometer in een netto looptijd van 17 uur en 19 minuten is een nieuw clubrecord voor de loopgroep.

Succes was er ook voor Jorien Zwart. Zij nam deel aan de Hel van Harkema, een trailrun van tien kilometer. Met een tijd van 51:35 kwam ze als derde dame over de finish. Edwin van Wijk nam opnieuw deel aan de triathlon van Leeuwarden. Hij wist zich aanzienlijk te verbeteren ondanks dat de fietsafstand 5 kilometer langer was. Op de meet klokte over de Olympische afstand een tijd van 3.08.46 uur. In Roden namen Andre en Arianne Hooghuis deel aan de Ot en Sien Run over een afstand van tien kilometer. Na vier ronden klokten ze respectievelijk 57.40 minuten en 59.28 minuten. Op bovenstaande foto Bram Wubs tijdens zijn zegetocht in Gieten (foto: ©Anouk Wubs).

Kalender

juli 2026
M D W D V Z Z
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
« jun    

Archieven

  • Facebook
  • X
  • RSS
©2013-2026 Stichting EemsmondSport Delfzijl * All Rights Reserved * Disclaimer * Privacy