Uitslagen en standen

1e Klasse E zaterdag

25 mei
Br. Boys    – Be Quick D     0 – 0
vv Winsum   – Gorecht        3 – 2
Zeerobben   – Balk           4 – 3
N'schut     – Oranje Nassau  2 – 0
Groningen   – SV Bedum       3 – 0
Olde Veste  – Dr.Boys        4 – 3
PKC ’83     – HZVV           2 – 5

Eindstand:
HZVV           26 22 2  2 68 99-30
Or. Nassau     26 15 6  5 51 71-41
vv Winsum      26 14 3  9 45 43-41
N'schut        26 13 3 10 42 45-43
Olde Veste     26 12 4 10 40 69-46
Balk           26 11 6  9 39 35-32
Dr. Boys       26 11 5 10 38 52-48
Zeerobben      26 10 4 12 34 46-63
PKC ’83        26  9 4 13 31 59-61
Groningen      26  9 4 13 31 54-67
Br. Boys       26  9 3 14 30 41-58
SV Bedum       26  6 7 13 25 34-51
Gorecht        26  6 6 14 24 42-69
Be Quick D     26  5 3 18 18 29-69

2e Klasse J zaterdag

25 mei 
Pelikaan S    – De Griffioen  8 – 3
FC Kl'veen    – FC Meppel     1 – 2
NEC Delfzijl  – Omlandia      4 – 0
Kn'bockers    – De Weide      2 – 4
Drenthina     – DZOH          2 – 2
HFC ’15       – VEV’67        0 – 5
Gramsbergen   – DESZ          4 – 5

Eindstand:
Pelikaan S     26 23 1  2 70 104-29
DESZ           26 15 4  7 49 54- 38
VEV ’67        26 14 4  8 46 71- 39
De Weide       26 11 8  7 41 50- 40
De Griffioen   26 13 2 11 41 53- 48
Gramsbergen    26 12 5  9 41 58- 54
FC Meppel      26 11 5 10 38 57- 57
NEC Delfzijl   26 12 2 12 38 44- 44
Drenthina      26 11 5 10 38 45- 52
Kn'bockers     26 11 3 12 36 52- 59
DZOH           26 10 5 11 35 59- 48
FC Kl'veen     26 10 2 14 32 57- 55
Omlandia       26  2 3 21  9 26- 71
HFC ’15        26  2 1 23  7 20-116

3e Klasse C zaterdag

25 mei
Noordwolde     – Holwierde    3 – 1
Groen Geel     – Aduard 2000  0 – 0
Be Quick 1887  – LTC          1 – 1
Mamio          – Fc Gr'gast   2 – 4
Glimmen        – DVC App'dam  2 – 0
SC Stadspark   – Achilles '94 5 – 7
Zuidhorn       – SC Loppersum 6 – 0

Eindstand:
Zuidhorn       26 18  5  3 59 76-28
LTC            26 18  5  3 59 62-22
SC Loppersum   26 18  3  5 57 49-29
Groen Geel     26 14  5  7 47 75-40
Be Quick 1887  26 13  8  5 47 60-40
Glimmen        26  8  8 10 32 47-57
Achilles 1894  26  8  7 11 31 48-58
Noordwolde     26  8  5 13 29 56-58
Holwierde      26  7  6 13 27 39-69
Fc Gr'gast     26  6  7 13 25 32-46
Aduard 2000    26  7  4 15 25 40-56
SC Stadspark   26  6  6 14 24 43-66
Mamio          26  5  8 13 23 45-72
DVC App'dam    26  5  5 16 20 32-63

4e Klasse D zaterdag

25 mei
SIOS         – Poolster      2 – 2
Middelstum   – Corenos       3 – 1
RZ Baflo     – De Fivel      3 – 2
WVV          – FC Zuidlaren  3 – 1
Amicitia VMC – Heracliden    1 – 0
Westerlee    – HS ’88        1 – 5

Eindstand:
FC Zuidlaren  22 16  3  3 51 64-19
RZ Baflo      22 14  5  3 47 45-18
Poolster      22 12  5  5 41 52-29
HS ’88        22 11  4  7 37 67-38
Amicitia VMC  22 10  5  7 35 47-44
WVV           22  9  4  9 31 38-42
Middelstum    22  8  4 10 28 38-39
Heracliden    22  8  1 13 25 52-59
SIOS          22  6  7  9 25 48-56
Corenos       22  6  6 10 24 36-52
De Fivel      22  5  7 10 22 39-54
Westerlee     22  1  1 20  4 14-90

5e Klasse D zaterdag

25 mei
Zeester       – Potetos       4 –  0
Ezinge        – Lycurgus      1 –  1
Gron. Boys    – VVK           2 –  7
GRC Gron.     – VVSV ’09     11 –  0
DIO Gron.     – O'parkers     1 – 10
N'pool UFC    – ZEC           5 –  2

Eindstand:
Lycurgus      22 20  1  1 61 132- 16
VVK           22 15  4  3 49  90- 38
Zeester       22 15  4  3 49  83- 34
GRC Gron.     22 14  4  4 46  91- 43
Ezinge        22 13  4  5 43  80- 34
O'parkers     22 11  1 10 34  78- 66
N'pool UFC    22  9  1 12 28  73- 82
Potetos       22  6  3 13 21  37- 82
Gron. Boys    22  6  2 14 20  53- 91
ZEC           22  5  2 15 17  35- 74
VVSV ’09      22  2  1 19  7  24-120
DIO Gron.     22  2  1 19  7  16-112

5e Klasse E zaterdag

25 mei
GEO         – SC Scheemda     0 – 1
Bl. Geel    – Wildervank      0 – 2
Damacota    – SV TEO          5 – 0
Muntendam   – Veendam 1894    2 – 3
Stedum      – VVS             2 – 3
Wag. Boys   – BATO            8 – 0

Eindstand:
Wildervank    22 17 4   1 55  75-16
SC Scheemda   22 13 5   4 44  62-23
GEO           22 13 4   5 43  47-21
Veendam '94   22 13 4   5 43  55-31
VVS           22 11 4   7 37  48-39
Wag. Boys     22 10 3   9 33  38-46
Damacota      22  8 4  10 28  47-42
Stedum        22  7 5  10 26  51-54
SV TEO        22  6 3  13 21  30-62
Bl. Geel ’15  22  4 6  12 18  29-48
BATO          22  5 3  14 18  27-62
Muntendam     22  1 3  18  6  33-98

3e Klasse B zondag

26 mei
Nieuw Roden   – Muntendam     0 – 5
VAKO          – Amicitia VMC 10 – 1
Annen         – Gieten        2 – 0
Kwiek         – ZNC           1 – 4
LEO (Loon)    – Veendam 1894  2 – 5
Siddeburen    – HSC           4 – 5
Bellingwolde  – SVZ           3 – 1

Eindstand:
Annen        26 18  5   3 59 69- 23
Veendam 1894 26 17  6   3 57 84- 36
HSC          26 15  6   5 51 64- 38
Siddeburen   26 12  7   7 43 63- 44
Gieten       26 11  4  11 37 63- 47
Bellingwolde 26 10  6  10 36 46- 44
Nieuw Roden  26  9  8   9 35 50- 53
VAKO         26 10  5  11 35 44- 56
LEO (Loon)   26 10  3  13 33 57- 52
ZNC          26  8  8  10 32 62- 63
SVZ          26  9  7  10 32 57- 62
Muntendam    26 10  2  14 31 65- 67
Kwiek        26  6  3  17 21 38- 73
Amicitia VMC 26  2  0  24  6 28-132

4e Klasse C zondag

26 mei
VVK          – SVMH          5 – 1
Wilper Boys  – Eenrum        5 – 2
Engelbert    – Harkstede     1 – 1
Haren        – TLC           0 – 2
Actief       – Bakkeveen     1 – 2
FVV          – Groen Geel    7 – 3


Eindstand:
Actief       22 16 4  2 52  95- 21
TLC          22 15 5  2 50  81- 28
FVV          22 14 4  4 46  57- 37
VVK          22 13 3  6 41  78- 50
Bakkeveen    22 13 1  8 40  63- 38
Wilper Boys  22 12 4  6 40  50- 27
Eenrum       22  8 2 12 26  44- 58
Engelbert    22  8 1 13 25  40- 57
SVMH         22  7 1 14 22  40- 75
Haren        22  6 3 13 20  38- 56
Groen Geel   22  4 1 17 13  36- 89
Harkstede    22  1 1 20  1  15-101

5e Klasse D zondag

26 mei
DWZ          – Kloosterburen 6 – 2
BNC          – Froombosch    2 – 1
Old. Boys    – Meeden        0 – 5
Warffum      – THOS          2 – 2
WEO          – Farmsum       2 – 3
Woltersum    – Nieuweschans  2 – 5


Eindstand:
Farmsum     24 16  7  1 55  71- 29
THOS        24 17  2  5 53  67- 35
Nwe'schans  24 16  1  7 49  80- 42
BNC         24 15  2  7 47  65- 41
WEO         24 13  3  8 42  78- 46
Meeden      24 13  3  8 42  72- 52
Warffum     24 10 10  4 40  75- 44
DWZ         24  9  5 10 32  60- 61
Drieborg    24  6 11  7 29  40- 43
Woltersum   24  7  2 15 23  47- 58
Froombosch  24  5  1 18 16  37- 97
Old. Boys   24  1  4 19  7  37-101
Kl'buren    24  1  3 20  6  22-102