Uitslagen en standen

1e Klasse E zaterdag

15 december
Dr. Boys   – SV Bedum       5 – 3
Br. Boys   – PKC ’83        2 – 1
N'schut    – Gorecht        1 – 3
Zeerobben  – HZVV           1 – 2
Groningen  – vv Winsum      2 – 3
Or. Nassau – Balk           3 – 3
Olde Veste – Be Quick D     4 – 0

Stand:
HZVV         12 10  1  1 31 38-11
vv Winsum    12  8  2  2 26 24-14
Or. Nassau   12  7  3  2 24 30-17
Dr. Boys     12  6  2  4 20 34-22
PKC ’83      12  6  1  5 19 31-22
Balk         12  4  4  4 16 14-18
Olde Veste   12  4  3  5 15 34-20
Groningen    12  4  2  6 14 25-27
N'schut      12  4  2  6 14 17-26
Gorecht      12  3  3  6 12 23-37
Zeerobben    12  3  3  6 12 17-31
Br. Boys     12  4  0  8 12 18-37
SV Bedum     12  3  2  7 11 20-26
Be Quick D   12  3  2  7 11 15-32

2e Klasse J zaterdag

15 december 
Gramsbergen  – Kn'bockers     0 – 4
Drenthina    – FC Meppel      1 – 1
Omlandia     – DESZ           0 – 2
De Griffioen – DZOH           4 – 1
HFC ’15      – FC Kl'veen     4 – 3
Pelikaan S   – De Weide       5 – 0
NEC Delfzijl – VEV ’67        3 – 2

Stand:
Pelikaan S    12 11  1  0 34 39- 8
Gramsbergen   11  7  2  2 23 24-16
NEC Delfzijl  12  7  0  5 21 27-18
DESZ          12  6  3  3 21 22-16
Kn'bockers    11  6  2  3 20 24-20
FC Meppel     12  6  2  4 20 31-25
VEV ’67       11  6  1  4 19 34-25
Griffioen     12  6  0  6 18 30-20
De Weide      12  4  5  3 17 21-20
DZOH          11  5  0  6 15 25-24
Drenthina     11  3  2  6 11 18-28
FC Kl'veen    11  2  1  8  7 16-28
HFC ’15       12  1  1 10  4 13-50
Omlandia      12  0  2 10  2 12-38

3e Klasse C zaterdag

15 december
SC Stadspark – DVC App'dam   2 – 5
Mamio        – Holwierde     3 – 4
Glimmen      – Noordwolde    4 – 3
LTC          – Fc Grootegast 4 – 1
Achilles 94  – Aduard 2000   1 – 2
Groen Geel   – Zuidhorn      2 – 2
Be Quick     – SC Loppersum  2 – 2

Stand:
SC Loppersum  12  9  2  1 29 31-15
Zuidhorn      12  8  2  2 26 39-19
Groen Geel    12  7  4  1 25 45-16
Be Quick      12  7  3  2 24 33-18
LTC           12  7  2  3 23 29-14
Achilles 94   12  5  3  4 18 23-19
Noordwolde    11  4  2  5 14 23-24
Glimmen       12  3  4  5 13 18-28
Holwierde     12  3  3  6 12 21-42
Mamio         11  2  4  5 10 17-31
SC Stadspark  12  3  1  8 10 20-29
Fc Grootegast 12  2  4  6 10 16-25
Aduard 2000   12  3  0  9  9 19-34
DVC App'dam   12  2  2  8  8 13-33

4e Klasse D zaterdag

15 december
Geen programma

Stand:
FC Zuidlaren 11  9  1  1  28 39-11
RZ Baflo     11  7  2  2  23 21- 9
WVV          11  6  2  3  20 26-13
Poolster     11  6  1  4  19 25-15
HS ’88       11  5  2  4  17 34-24
Amicitia VMC 11  5  2  4  17 25-25
Middelstum   11  4  2  5  14 24-26
SIOS         11  3  3  5  12 27-34
De Fivel     11  3  3  5  12 19-29
Corenos      11  3  3  5  12 17-29
Heracliden   11  3  0  8   9 28-35
Westerlee    11  1  1  9   4 11-46

5e Klasse D zaterdag

15 december
Ezinge – VVSV '09              5 – 0

Stand:
Lycurgus       11 11  0  0 33  78- 7
VVK            11  7  3  1 24  44-22
Zeester        10  6  2  2 20  40-20
Ezinge         10  6  2  2 20  31-18
GRC Groningen  11  6  2  3 20  48-27
Oosterparkers  11  6  1  4 19  42-35
Noordpool UFC  11  6  0  5 18  45-36
ZEC            11  4  0  7 12  13-30
Groninger Boys 11  2  2  7  8  28-53
Potetos        11  1  3  7  6  11-40
DIO Groningen  11  2  0  9  6   8-62
VVSV ’09       11  0  1 10  1  11-49

5e Klasse E zaterdag

15 december
Geen programma

Stand:
Wildervank    11  9  2  0 29  36-10
GEO           11  8  1  2 25  28-11
Wag. Boys     11  6  1  4 19  17-20
Veendam '94   11  5  3  3 18  23-13
Stedum        11  5  3  3 18  29-25
SC Scheemda   11  4  5  2 17  24-12
VVS           11  5  2  4 17  22-17
Damacota      11  3  2  6 11  23-21
SV TEO        11  3  2  6 11  17-40
Bl. Geel ’15  11  2  2  7  8  10-23
BATO          11  2  1  8  7  13-29
Muntendam     11  1  2  8  5  20-41

3e Klasse B zondag

16 december
Alle wedstrijden afgelast

Stand:
Annen        11  9  1  1 28  33- 8
Veendam 1894 11  8  2  1 26  40-16
HSC          11  5  4  2 19  24-17
Nieuw Roden  10  4  6  0 18  21-13
Gieten       10  5  2  3 17  28-12
Siddeburen   11  5  2  4 17  26-18
SVZ          11  4  4  3 16  26-22
ZNC          11  3  4  4 13  19-21
Bellingwolde 11  3  3  5 12  19-23
Muntendam    11  3  2  6 11  21-27
Kwiek        10  3  1  6 10  17-28
VAKO         11  2  2  7  8  13-38
LEO (Loon)   10  2  1  7  7  21-27
Amicitia VMC 11  2  0  9  6  15-53

4e Klasse C zondag

16 december
Alle wedstrijden afgelast

Stand:
Actief       11  8  2  1 26  52-11
TLC          11  7  4  0 25  43-19
Wilper Boys  11  7  2  2 23  23- 8
FVV          11  7  2  2 23  25-18
VVK          11  6  1  4 19  27-26
Engelbert    11  6  0  5 18  22-24
Bakkeveen    11  4  1  6 13  25-25
Eenrum       10  4  0  6 12  18-19
Haren        10  4  0  6 12  18-24
Groen Geel   11  3  1  7 10  19-32
SVMH         11  2  1  8  7  19-46
Harkstede    11  0  0 11  0   5-44

5e Klasse D zondag

16 december
Alle wedstrijden afgelast

Stand:
Meeden      10  7  2  1 23  34-17
N'schans    10  6  1  3 19  31-17
WEO         10  6  1  3 19  30-16
Farmsum     10  5  4  1 19  24-12
THOS        10  6  1  3 19  20-20
Woltersum   10  5  1  4 16  28-18
BNC          9  4  2  3 14  21-16
Drieborg     9  2  6  1 12  15-11
Froombosch  10  4  0  6 12  19-31
Warffum      8  2  3  3  9  25-14
DWZ          9  2  2  5  8  18-21
Old. Boys   10  0  3  7  3  16-44
Kl'buren     9  0  0  9  0   4-48