Uitslagen en standen

1e Klasse E zaterdag

Uitslagen 14 mei
Balk         - Pelikaan S.  0 - 2
Groningen    - Blauw Wit    0 - 1
Or. Nassau   - Olde Veste   2 - 4
Winsum       - WHC          2 - 6
Dr. Boys     - Lw. Zwaluwen 2 - 2
FC Burgum    - Br. Boys     0 - 1
Zeerobben    - PKC '83      3 - 3

Stand:
Olde Veste*  23 16  6  1 54 56–17
WHC**        23 15  4  4 49 57–24
Pelikaan S.  23 14  4  5 46 59–27
Bl. Wit '34  23 12  4  7 40 44–41
Br. Boys     23 10  7  6 37 40–34
Dr. Boys     23  9  5  9 32 43–45
vv Winsum    23  8  7  8 31 36–41
Or. Nassau   23  8  5 10 29 42–38
vv Groningen 23  7  7  9 28 32–43
PKC '83      23  7  7  9 28 40–53
Lw. Zwaluwen 23  5  8 10 23 30–38
Balk         23  3  7 13 16 21–40
FC Burgum    23  4  4 15 16 23–47
Zeerobben    23  4  3 16 15 27–62
*Olde Veste winnaar 1e periode
**WHC winnaar 2e periode

Programma 21 mei
Br. Boys     - Zeerobben
WHC          - Groningen
Lw. Zwaluwen - FC Burgum
PKC '83      - Or. Nassau
Pelikaan S.  - Dr. Boys
Olde Veste   - Balk
Blauw Wit    - Winsum

2e Klasse J zaterdag

Uitslagen 14 mei 
Gorecht     - LTC          3 - 3
Oosterwolde - DZOH         0 - 3
FC Meppel   - Drenthina    0 - 0
Kn'bockers  - DESZ         0 - 1
SC Elim     - Gramsbergen  1 - 3
De Weide    - SV Bedum     1 - 5
Achilles    - NEC Delfzijl 2 - 4

Stand:
DZOH*        23 15  8  0 53 55–17
Gorecht**    23 15  5  3 50 52–25
Gramsbergen  23 11  3  9 36 49–39
LTC          23 10  6  7 35 48–43
DESZ         22  9  6  7 33 40–32
SV Bedum     23  9  6  8 33 42–36
Drenthina    23  8  8  7 32 30–31
Achilles '94 23  9  3 11 30 33–37
SC Elim      22  8  3 11 27 37–38
FC Meppel    23  6  9  8 27 37–51
Oosterwolde  23  5  8 10 23 26–41
Kn'bockers   23  6  5 12 23 29–53
De Weide     23  7  2 14 23 36–48
NEC Delfzijl 23  4  4 15 16 23–49
*DZOH winnaar 1e periode
**Gorecht winnaar 2e periode

Programma 21 mei
SV Bedum     - SC Elim
DESZ         - Oosterwolde
NEC Delfzijl - De Weide
Gramsbergen  - FC Meppel
LTC          - Achilles '94
Drenthina    - Gorecht
DZOH         - Kn'bockers

3e Klasse C zaterdag

Uitslagen 14 mei
Holwierde    - Helpman      1 - 3
Be Quick     - Groen Geel   2 - 0
FC Zuidlaren - SC Loppersum 2 - 3
Velocitas    - Grijpskerk   4 - 3
Omlandia     - HFC '15      0 - 2
Noordwolde   - Glimmen      3 - 0
Aduard 2000  - SC Stadspark 6 - 1

Stand:
Velocitas*   23 19 1  3 58 78- 20
Be Quick**   23 16 2  5 50 61– 28
SC Loppersum 23 13 3  7 42 51– 33
Helpman      23 11 4  8 37 50- 39
Noordwolde   23 11 3  9 36 54– 54
Grijpskerk   23 11 2 10 35 63– 39
Groen Geel   23 10 5  8 35 52– 39
Omlandia     23 11 2 10 35 35– 29
HFC '15      23 10 4  9 34 60– 46
Aduard 2000  23 10 1 12 31 50– 64
FC Zuidlaren 23  9 3 11 30 52– 50
Holwierde    23  8 2 13 26 45– 51
Glimmen      23  3 2 18 11 25– 70
SC Stadspark 23  2 0 21  6 14–128
*Velocitas winnaar 1e periode
**Be Quick winnaar 2e periode

Programma 21 mei
Glimmen      - Velocitas
Helpman      - Be Quick
SC Stadspark - Noordwolde
Grijpskerk   - FC Zuidlaren
HFC '15      - Aduard 2000
SC Loppersum - Omlandia
Groen Geel   - Holwierde

4e Klasse C zaterdag

Uitslagen 14 mei
Amicitia    - Lycurgus    0 - 1
DVC App.dam - Middelstum  1 - 0
SIOS        - ON Roden    0 - 2
Mamio       - Poolster    2 - 0
Heracliden  - RZ Baflo    4 - 1
FC LEO      - OKVC        3 - 2


Stand:
Niekerk     21 15  3  3 48 55-18
Middelstum* 21 13  4  4 43 45-18
ON Roden    21 14  1  6 43 57-33
Lycurgus    21 10  5  6 35 43-26
SIOS        22 10  5  7 35 50-41
DVC App.dam 22 10  5  7 35 32-23
Mamio-      21 11  4  6 34 53-39
Poolster    21  9  7  5 34 23-24
Heracliden  21  4  6 11 18 27-38
Amicitia    21  5  2 14 17 24-44
RZ Baflo    21  4  4 13 16 22-48
FC LEO      22  3  5 14 14 19-53
OKVC        21  4  1 16 13 26-71
*Middelstum winnaar 1e periode
-Mamio 3 pnt. in mindering



Programma 21 mei
RZ Baflo    - SIOS
Poolster    - Amicitia VMC
OKVC        - Heracliden
ON Roden    - DVC App'dam
Middelstum  - Niekerk
Lycurgus    - Mamio

5e Klasse C zaterdag

Uitslagen 14 mei
Zeester      - Suameer      3 - 1
De Lauwers   - Eastermar    1 - 3
Suawoude     - Drogeham     0 - 6
N'bergum     - Jistrum      9 - 0
ASC '75      - VVT          3 - 2
TFS          - Surh'veen    0 - 8


Stand:
Drogeham*    19 17  2  0 53 69-14
N'bergum     19 14  2  3 44 76–16
Eastermar    19 13  2  4 41 73–18
Zeester**    19 12  1  6 37 54–41
Surh'veen    19 11  3  5 36 54–30
De Lauwers   19 11  3  5 36 42–25
ASC '75      19  9  2  8 29 36–45
Suameer      19  8  2  9 26 35–41
VVT          19  3  1 15 10 38–73
Suawoude     19  2  3 14  9 11–53
Jistrum      19  2  2 15  8 21–82
TFS          19  0  1 18  1  8–79
*Drogeham winnaar 1e periode
Zeester winnaar 2e periode




Programma 21 mei
Eastermar    - Zeester
Jistrum      - De Lauwers
Suameer      - TFS
VVT          - Suawoude
Surh'veen    - ASC '75
Drogeham     - N'bergum

5e Klasse E zaterdag

Uitslagen 14 mei
Siddeburen   - Ezinge       1 - 5
SGV          - Corenos      0 - 2
Meedhuizen   - Eenrum       3 - 0
GEO          - De Fivel     2 - 2
Stedum       - Noordpool    6 - 0
SV TEO       - Warffum      3 - 3
Wag. Boys    - ZEC          1 - 7

Stand:
Corenos*     22 19  2  1 57 83-21
De Fivel     23 14  5  4 47 71–26
SGV**        23 15  2  6 47 70–33
ZEC          23 13  7  3 46 65–31
Meedhuizen   22 14  2  6 44 53–29
GEO-         23 11  5  7 35 64–40
Noordpool    23 10  3 10 33 38–49
Ezinge       23 10  2 11 32 53–56
Siddeburen   23  8  3 12 27 43–68
Stedum       23  7  2 14 23 46–64
Warffum      22  5  6 11 21 42–65
SV TEO       23  3  7 13 16 30–56
Wag. Boys    22  4  1 17 10 32–85
Eenrum       23  2  2 19  8 26–93
*Corenos kampioen en winnaar 1e periode
**SGV winnaar 2e periode
-GEO en Wag. Boys 3 pnt. in mindering

Programma 21 mei
Ezinge       - SGV
ZEC          - SV TEO
De Fivel     - Meedhuizen
Noordpool    - Wag. Boys
Eenrum       - Stedum
Corenos      - Siddeburen

5e Klasse F zaterdag

Uitslagen 14 mei
SC Scheemda  - Meeden       5 - 1
VVS          - ZNC          3 - 3
BATO         - Damacota     3 - 2
Bargeres     - SETA         2 - 4
Westerlee    - Harkstede    0 - 0
NWVV         - SC Erica     3 - 0

Stand:
SETA*        21 17 2  2 53 96– 37
SC Scheemda  21 16 4  1 52 66- 19
NWVV         21 16 3  2 51 70- 37
Bargeres     21 13 3  5 42 79– 38
VVS          21 11 5  5 38 63- 41
ZNC          22  9 5  8 32 58- 58
Westerlee    21  7 6  8 27 41- 37
Meeden       21  7 6  8 27 48- 56
BATO         21  7 2 12 23 55- 64
Harkstede    22  5 1 16 16 24– 64
Damacota     21  5 0 16 15 39– 61
Muntendam    21  3 2 16 11 26– 73
Erica '86    22  2 1 19  7 22–102
*SETA winnaar 1e periode


Programma 21 mei
Harkstede    - Bargeres
Muntendam    - VVS
Erica '86    - Westerlee
SETA         - BATO
Meeden       - NWVV
Damacota     - SC Scheemda

3e Klasse B zondag

Uitslagen 15 mei  
Wilper Boys - SVZ           1 - 3
Gron. Boys  - LEO Loon      1 - 3
Asser Boys  - Nw. Roden     0 - 0
Forward     - Siddeburen    3 - 0
Muntendam   - Actief        0 - 3
TLC         - HSC           2 - 2

Stand
Forward     21 16  2  3 50 61 –23
Actief      21 15  2  4 47 57 –20
SVZ*        21 14  3  4 45 47 –25
Muntendam   21 11  3  7 36 54 –37
TLC         21 10  5  6 35 42 –33
Asser Boys  22  8  4 10 28 31 –45
ZNC         21  7  3 11 24 40 –54
LEO Loon    21  6  5 10 23 30 –37
Wilper Boys 22  6  5 11 23 31 –52
Gron. Boys  22  6  4 12 22 31 –60
HSC         21  5  6 10 21 52 –48
Siddeburen  21  5  6 10 21 38 –51
Nieuw Roden 21  3  4 14 13 26 –55
*SVZ winnaar 1e periode


Programma 22 mei
Actief      - Asser Boys
Siddeburen  - TLC
SVZ         - Muntendam
Nw. Roden   - Gron. Boys
LEO Loon    - ZNC
HSC         - Forward

4e Klasse C zondag

Uitslagen 15 mei
MOVV        - Eext          5 - 0
Farmsum     - Bareveld      3 - 2
PJC         - Heiligerlee   2 - 2  
Gieterveen  - Engelbert     1 - 4
FVV         - Pek. Boys     3 - 2
BNC         - Kwiek         5 - 1

Stand:
PJC         20 17  0  3 51 66 –31
Engelbert*  20 15  5  0 50 67 –24
MOVV        20 13  0  7 39 83 –32
Heiligerlee 20 11  5  4 38 60 –28
BNC         19 11  4  4 37 66 –29
Eext        21  9  6  6 33 41 –46
Gieterveen  19  9  3  7 30 45 –41
Kwiek       21  7  6  8 27 34 –45
Wedde       21  5  6 10 21 41 –66
Bareveld    21  4  3 14 15 42 –70
Farmsum     20  2  4 14 10 20 -53
Pek. Boys   20  1  6 13  9 33 –64
FVV         20  2  2 16  8 17 –86
*Engelbert winnaar 1e periode


Programma 22 mei
Engelbert   - Farmsum
Pek. Boys   - BNC
Wedde       - PJC
Eext        - FVV
Heiligerlee - MOVV
Bareveld    - Gieterveen

5e Klasse C zondag

Uitslagen 15 mei
Drieborg    - THOS         1 - 1
Woltersum   - Kl'buren     0 - 4
Old. Boys   - Veelerveen   0 - 8
WEO         - Usquert      8 - 0
Yde de Punt - Groen Geel   2 - 2



Stand:
Veelerveen* 20 19  1  0 58 99–15
WEO         19 15  2  2 47 68–21
THOS        20 14  4  2 46 72–15
Drieborg    18 12  2  4 38 56–23
Yde de Punt 19  8  3  8 27 41–55
Groen Geel  19  8  2  9 26 41–46
Alteveer    18  6  4  8 22 35–35
Kl'buren    19  7  1 11 22 28–38
DWZ         19  6  0 13 18 32–74
Woltersum   20  5  2 13 17 34–67
Usquert     19  3  1 15 10 24–79
Old. Boys-  18  0  0 18 -3 23–85
Nieuweschans teruggetrokken
-Old. Boys 3 punten in mindering
*Veelerveen winnaar 1e periode

Programma 22 mei
Usquert     - Old. Boys
Kl'buren    - Alteveer
Groen Geel  - WEO
Veelerveen  - Drieborg
DWZ         - Yde de Punt