Tweedeklasser SV Bedum heeft de opvolger van trainer Gerben Wollerich niet ver hoeven te zoeken. Het bestuur en de technische commissie tonen zich volgens de eigen mediakanalen ‘bijzonder verheugd’ met de terugkeer van Remy van der Wal, die geen onbekende is binnen de voetbalvereniging.
Na zorgvuldig en constructief overleg zijn de technische commissie en de spelersraad unaniem tot de conclusie gekomen dat Van der Wal de juiste persoon is om de sportieve leiding van de selectie op zich te nemen. Zijn visie op voetbal, kennis van de club en ervaring als trainer gaven de doorslag bij de besluitvorming. Van der Wal begon in 2017 als eindverantwoordelijke van de Bedumer hoofdmacht en stopte halverwege zijn vierde seizoen omdat, zoals de officiële lezing destijds luidde, het voor de coach steeds moelijker werd om privé en club datgene te geven wat ze verdienden.
Het bestuur spreekt zijn vertrouwen uit in de nieuwe hoofdtrainer en kijkt uit naar een succesvolle samenwerking. Met de aanstelling van Remy van der Wal wil SV Bedum verder bouwen aan de sportieve continuïteit en ontwikkeling van het prestatievoetbal, zowel op als naast het veld. Men wenst de oefenmeester veel succes en plezier in zijn nieuwe rol als hoofdtrainer tijdens het seizoen 2026/2027. Remy van der Wal is momenteel technisch jeugdcoördinator voor de JO17 en JO19 van de Bedumer vereniging en fungeert eveneens als assistent van het eerste elftal. De coach zegt over zijn aanstelling; ‘Ik kan alleen maar zeggen dat ik blij met de benoeming ben en dat ik er heel erg naar het nieuwe seizoen uit kijk. Verder hoop ik dat Gerben Wollerich en ik het huidige seizoen goed gaan afsluiten.’


