Vierdeklasser SV De Heracliden en Duurt Dijkman zijn ook na dit seizoen een koppel. Beide partijen zijn een contractverlenging overeen gekomen die de oefenmeester tot en met het seizoen 2026/2027 aan de club uit Uithuizermeeden verbindt.
De mededeling van de verlenging werd voor de dinsdagtraining van de selectie door vice-voorzitter Freerk Vogel bekend gemaakt aan de spelersgroep. Dit gebeurde in het bijzijn van de spelers, kort voor de aanvang van een soort trainingstoernooi waarbij ook de jeugd van JO17 aansloot. Duurt Dijkman is momenteel aan zijn tweede seizoen bij SV de Heracliden bezig en bestuur en spelers zijn erg enthousiast over zijn aanpak. ‘Hij is energiek en enthousiast, heeft voetbalinzicht en visie en past ook de jeugd in bij de selectie. Hierbij houdt hij ook goed rekening met de belasting van de jongelingen waardoor al enkele jeugdspelers dit jaar hebben kunnen ruiken aan het seniorenvoetbal op een hoger niveau. Door het bestuur zijn gesprekken met Duurt Dijkman gevoerd over zijn toekomstvisie, waarbij beide partijen tot de conclusie kwamen dat het goed zou zijn de samenwerking voort te zetten’, aldus Vogel.
Voor de oefenmeester zelf was een belangrijk punt dat hij chemie voelt met de vereniging. Dat de club bestuurlijk staat als een huis en met de grote groep vrijwilligers een stabiel geheel vormt. Er speelt veel talent bij de jeugd en hij wil graag verder meehelpen aan de ontwikkeling van een sterke selectie met spelers uit de eigen vereniging. Na drie seizoenen in Scheemda en vier seizoenen in Appingedam gaat Dijkman nu dus op voor zijn derde seizoen op Sportpark Meij. Dijkman, spelers en bestuur zijn blij met het nieuwe contract en hebben vertrouwen in de toekomst.


