Uitslagen, standen en programma

1e Klasse J Zat/Zon

Uitslagen zat. 2/zon. 3 mrt
Velocitas     - SVBO
Or. Nassau    - Hoogezand
Winsum        - HZVV
DZOH          - PKC '83
VKW           - WKE '16
WVV           - GVAV Rapiditas
GRC Groningen was vrij


Stand:
Or. Nassau   14  9  3  2 30 32 -12
DZOH         14  8  2  4 26 32 -26 
HZVV         13  8  1  4 25 40 -22
WVV          14  7  4  3 25 32 -20
Winsum       14  5  5  4 20 26 -25
Velocitas    14  5  4  5 19 23 -22
PKC '83      14  5  4  5 19 24 -28
VKW          14  5  3  6 18 20 -28
SVBO         14  4  5  5 17 14 -22
WKE '16      14  4  2  8 14 33 -32
GRC Gron.    14  3  5  6 14 24 -30
GVAV Rap.    14  2  6  6 12 22 -35 
Hoogezand    13  1  4  8  7 15 -35



Programma zat.9 / zon. 10 mrt
HZVV          - Or. Nassau
Hoogezand     - Velocitas
WKE '16       - DZOH
SVBO          - WVV
GVAV Rap.     - VKW
GRC Gron.     - Winsum
PKC '83 is vrij

2e Klasse J zaterdag

Uitslagen zat. 24 febr
Drenthina     - Gorecht








Stand:
N'schut*     15 11  0  4 33 45 -21
Surh'veen    15  9  2  4 29 29 -13
Grijpskerk   15  8  4  3 28 40 -25
LTC          15  8  3  4 27 30 -19
VEV '67      15  8  3  4 27 26 -22
Gorecht      14  7  4  3 25 32 -18
Drenthina    14  6  5  3 23 29 -20
FC Wolvega   15  7  2  6 23 30 -28
Achilles '94 15  4  7  4 19 31 -28
Kollum       15  5  3  7 18 26 -25
Hoogeveen    15  3  5  7 14 27 -25
FC Lewenborg 15  4  1 10 13 22 -39
Groningen    15  2  1 12  7 13 -75
SV Bedum     15  1  2 12  5 17 -39
*N'schut kampioen 1e periode

Programma zat. 2 mrt
Grijpskerk    - Drenthina
Gorecht       - Kollum
N'schut       - Groningen
FC Lewenborg  - Surh'veen
SV Bedum      - LTC
VEV '67       - Achilles '94
Hoogeveen     - FC Wolvega

3e Klasse C zaterdag

Uitslagen zat. 24 febr
FC Zuidlaren  - Onstw. Boys
Mamio         - Aduard 2000







Stand:
Groen Geel   15  8  3  4 27 26 -12
Helpman*     15  8  2  4 26 37 -21
SC Loppersum 15  7  5  3 26 26 -18
Zuidhorn     15  6  7  2 25 31 -22
Lycurgus     15  5  8  2 23 29 -21
FC Zuidlaren 14  6  4  4 22 22 -23
Veendam '94  15  5  7  3 22 20 -21
Aduard 2000  14  6  3  5 21 35 -31
Kn'bockers   15  5  5  5 20 30 -23
Onstw. Boys  14  6  1  7 19 31 -26
Be Quick Gr. 15  5  4  6 19 25 -26
HFC '15      15  5  1  9 16 26 -31
WVV          15  3  1 11 10 16 -38
Mamio        14  1  3 10  6 12 -53
*Helpman kampioen 1e periode

Programma zat. 2 mrt
Be Quick      - Zuidhorn
Veendam '94   - Groen Geel
Kn'bockers    - Aduard 2000
Onstw. Boys   - WVV
Mamio         - HFC '15
FC Zuidlaren  - Lycurgus
SC Loppersum  - Helpman

4e Klasse D Zaterdag

Uitslagen zat. 24 febr
HSC           - SIOS
ODV           - Waskemeer




Stand
HS '88*      14 10  1  3 31 35 -13
Veenhuizen   13  8  2  3 26 36 -18
Haulerwijk   14  8  2  4 26 32 -22
Niekerk      14  7  2  5 23 31 -24
Waskemeer    13  5  4  4 19 27 -22
ODV          11  4  5  2 17 31 -19
W'kwartier   14  5  2  7 17 17 -25
FC Gr'gast   13  4  4  5 16 24 -24
Noordwolde   11  4  3  4 15 20 -21
TLC          13  4  3  6 15 22 -27
VVK          14  4  2  8 14 28 -49
HSC          13  3  2  8 11 16 -39
SIOS         13  2  2  9  8 19 -35
*HS '88 kampioen 1e periode

Programma zat. 2 mrt
TLC           - Waskemeer
Haulerwijk    - HSC
Veenhuizen    - SIOS
HS '88        - VVK
W'kwartier    - Noordwolde
ODV           - Gr'gast
TLC is vrij

4e Klasse E Zaterdag

Uitslagen zat. 24 febr
ZEC          - Holwierde       
Heracliden   - Corenos         

 


Stand:
Middelstum   13  8  3  2 27 31 -14
DVC App'dam* 13  7  5  1 26 26 - 9
NEC D'zijl   13  7  1  5 22 21 -16
Poolster     13  6  3  4 21 25 -19
Corenos      12  6  2  4 18 19 -18
Heracliden   12  5  3  4 18 19 -20
Omlandia     13  6  2  5 18 33 -21
Holwierde    12  5  2  5 17 31 -27
ZEC          11  3  4  4 13 16 -22
RZ Baflo     12  3  1  8 10 15 -29
De Fivel     13  2  2  9  8 17 -40
SC Scheemda  13  1  4  8  7 12 -30
*DVC Appingedam kampioen 1e periode
Omlandia en Corenos 2 pnt in mindering

Programma zat. 2 mrt
Corenos       - Middelstum
Poolster      - SC Scheemda
De Fivel      - Omlandia
DVC App'dam   - Holwierde
Heracliden    - ZEC
NEC Delfzijl  - RZ Baflo

5e Klasse D Zaterdag

Uitslagen zat. 24 febr
SGV           - Meedhuizen
FC LEO        - VVSV '09     
Stedum        - Zeester
Warffum       - OKVC


Stand:
SGV*         11 11  0  0 33 62 -10
Meedhuizen   10  7  2  1 23 39 - 9
Zeester      10  7  1  2 22 32 -15
OKVC         12  6  1  5 19 21 -27
Warffum       8  5  2  1 17 26 -15
Noordpool    13  4  3  6 15 34 -38
KRC          12  4  2  6 14 17 -38
Eenrum       13  4  2  7 14 25 -47
FC LEO       11  4  1  6 13 29 -23
Stedum       11  3  2  6 11 20 -28
Ezinge       11  2  1  8  7 16 -37
VVSV '09     12  1  1 10  4 12 -45
*SGV kampioen 1e periode


Programma zat. 2 mrt
Stedum        - FC LEO
KRC           - OKVC
Noordpool UFC - Warffum
Zeester       - Meedhuizen
VVSV '09      - SGV
Ezinge        - Eenrum

5e Klasse E Zaterdag

Uitslagen zat. 17 febr
GEO            - GRC Gron.   Afgel
Tynaarlo       - O'parkers    



Stand:
Haren        14 11  2  1 35 50 -13
BSVV         14  9  2  3 29 43 -28
Glimmen      14  7  5  2 26 44 -21
Gruno        14  7  2  5 23 40 -29
SC St'park   14  6  5  3 23 38 -35
Bl. Geel '15 14  5  4  5 19 28 -25
Beilen       13  4  5  4 17 23 -30
Tynaarlo     12  4  2  6 14 30 -31
Harkstede    14  3  5  6 14 24 -35
GRC Gron.    13  3  4  6 13 22 -32
GEO          12  3  2  7 11 22 -37
Asser Boys   14  3  1 10 10 17 -33
O'parkers    14  3  1 10  9 29 -61
O'parkers 1 pnt in mindering

Programma zat. 2 mrt
Tynaarlo      - Asser Boys
Beilen        - Glimmen
GEO           - SC St'park
GRC Gron.     - Haren
Gruno         - Harkstede
Bl. Geel '15  - O'parkers

5e Klasse F Zaterdag

Uitslagen zat. 24 febr
BATO          - Meeden       




Stand:
Bargeres     11 11  0  0 33 45 - 7
CEC          11  9  0  2 27 45 -13
VVS          11  6  0  5 18 24 -22
SC Angelslo  10  5  1  4 16 22 -21
Damacota     10  5  0  5 15 34 -20
BATO          8  4  0  4 12 23 -22
Meeden       10  4  0  6 12 19 -31
Westerlee    10  3  0  7  9 11 -34
NWVV          8  1  1  6  4  5 -27
Wag. Boys    11  1  0 10  3 12 -43
SETA teruggetrokken




Programma zat. 2 mrt
VVS           - Westerlee
Bargeres      - BATO
Damacota      - NWVV
CEC           - Meeden



4e Klasse C Zondag

Uitslagen zon. 25 febr
FVV           - Drieborg
Eext          - MOVV
THOS          - PJC
Bareveld      - ZNC

Stand
Heiligerlee  12 11  0  1 33 53 - 8
Siddeburen   11  8  1  2 25 27 -12
MOVV         11  7  2  2 23 36 -22
BNC          11  7  1  3 22 29 -16
Eext         10  4  5  1 17 20 -16
PJC          11  4  1  6 13 20 -28
FVV          10  3  3  4 12 18 -19
Drieborg     10  3  1  6 10 19 -26
ZNC          11  2  3  6  9 14 -28
Bareveld     11  2  2  7  8 13 -29
Gieterveen   13  2  2  9  8 20 -41
THOS         11  1  3  7  6 15 -39



Programma zon. 3 mrt
MOVV          - Gieterveen
ZNC           - BNC
Eext          - PJC
Heiligerlee   - Drieborg
Siddeburen    - FVV
Bareveld      - THOS

5e Klasse C Zondag

Uitslagen zon. 25 febr
B'wolde       - Wedde
Kl'buren      - Usquert
WEO           - DWZ
Woltersum     - Farmsum


Stand
Groen Geel   11 10  1  0 31  61 -13
B'wolde      11  8  2  1 26  47 -14
Farmsum      11  7  1  3 22  41 -16
Wedde        11  6  3  2 21  30 -21
Yde de Punt  12  6  2  4 20  30 -26
Kwiek        13  4  2  7 14  27 -38
Kl'buren     10  4  1  5 13  20 -20
Usquert      11  4  1  6 13  27 -35
WEO          11  4  1  6 13  29 -40
DWZ           8  4  0  4 12  25 -19
Woltersum    12  3  0  9  9  19 -56
Alteveer     13  0  0 13  0  13 -71



Programma zon. 3 mrt
Groen Geel    - Usquert
Woltersum     - Wedde
Farmsum       - WEO
Kwiek         - Yde de Punt
B'wolde       - DWZ
Alteveer      - Kl'buren

Omdat niemand onfeilbaar is, kan het uiteraard gebeuren dat er ergens in een van de uitslagen en/of standen een foutje is geslopen. Heeft u er eentje ontdekt?
Mail de correctie naar info@eemsmondsport.nl en we zullen een en ander zo snel mogelijk aanpassen.